Závesné skimmery

Bazénový skimmer je zariadenie, ktoré je napojené na filtráciu a slúži k nasávaniu a odstránenie nečistôt z hladiny bazéna. Výrobcovia nadzemných bazénov ponúkajú toto zariadenie ako technologický doplňok v prevedení pre nadzemné a menšie bazény v podobe závesného skimmeru. Závesný skimmer je pomocou držiaku uchytený na vnútornej strane bazéna a nevyžaduje teda žiadne špeciálne stenové prestupy. K prepojeniu s technológiou využíva originálnych priechodiek, dodávaných výrobcami bazénov.

Medzi najpoužívanejšie závesné skimmery patrí skimmery INTEX a BESTWAY. Technologicky umožňujú pripojenie na všetky bazény dodávané buď pod označením INTEX alebo BESTWAY. Skimmery nemožno zamieňať (Skimmer INTEX nedá pripojiť na bazén BESTWAY a skimmer BESTWAY nemožno pripojiť na bazén INTEX)

Závesný skimmer je veľmi efektívny v tom, že plávajúce nečistoty dokáže odstrániť veľmi rýchlo ešte predtým, než stačí nasiaknuť vodu a klesnú na dno bazéna. Dokáže efektívne zvýšiť celkový výkon filtrácie bazéna, ale aj šetrí čas, kedy nemusíte listie a ďalšie nečistoty odstraňovať ručne s pomocou sieťky.

Skimmer závesný Bestway

Závesný skimmer - zberač hladinových nečistôt. Vďaka tomuto zariadeniu sa zberajú plávajúce…

14,40 EUR s DPH

Skimmer závesný Skimbi

Závesný zberač hladinových nečistôt vhodný pre nadzemné bazény s nafukovacím golierom, alebo…

14,40 EUR s DPH

Skimmer OLYMPIC vr. skimvacu a trysky

Skimmer Olympic je určený pre menšie zapustené a nadzemné bazény.

35,20 EUR s DPH